Gündem!

Aylık Arşiv: Kasım 2013

Okey Server, Okey Salon satışlarımız başlamıştır.

Şekershell Yeni Bir projeyle daha okey server kiralamasi, okey salon kiralamasi ve esokeyokey modul satışlarını başlatmıştır. Detaylı bilgi ve okey server, okey salon ve okey modullerini incelemek için http://www.okeylisans.com sitenizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizlere /server irc.sekershell.com veya 0543 568 06 55 – 0535 515 59 10 arayabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.     Devamını Oku »

FinansBank/EnPara – Şekershell’de!

Değerli Ziyaretcilerimiz ; Şekershell Int. Bilişim Hizmetleri firması’na ait yeni bir banka hesabı daha eklenmiştir. Finansbank veya EnPara.Com Müşteriyseniz artık havale olarak enpara hesap numaramıza yatirabilirsiniz. EnPara.Com Hesap Numaraları Şekershell web sayfasında bulunan “Hesap Numaraları” Kısmına eklenmiştir. Hesap Numaralarımızı görüntülemek için tıklayınız.   Devamını Oku »

Java Açık Port Koruması v1 (Yayında)

Değerli Ziyaretcilerimiz ; IRC Gündemini en çok rahatsız edici ve en çok şikayet edilen durumlardan birtanesi sc5 proxy türü saldırı tipidir. Sc5 Proxy saldırılarına karşı birçok güvenlik sistemleri geliştirilmiştir. Sc5 Proxy korumalarındandan bazıları ; – Giris kod uygulaması (Giris kod korumasi aktif konumdayken proxy botları sunucunuza erişim sağlayamazlar, Eğer web’den giren kullanıcılarınıza giriş kod uygulaması istemiyorsanız açık bir port yani ... Devamını Oku »

Turkiye`nin en detayli web hosting rehberi