Gündem!

Aylık Arşiv: Ocak 2014

Java Run Uyarısına Karşı Çözüm!

Merhabalar Sayın Kullanıcılarımız ; Bilindiği üzerine Java’nın son sürümlerinde Run penceresi Java (Oracle)  Firması tarafından zorunlu kılınmıştır. Java Sertifikası yaptıran müşterilerimiz ve yaptıracak olanlar için iyi bir haberimiz daha var. Java imzalaması sayesinde sadece Kullanıcı eğer isterse Run penceresi sadece bir kez çıkacak olacak şekilde ayarlayabilir.   Kullanıcı herzaman Kutucuğu işaretlemeden de Run’a tıklayarak kullanıcı herzaman giriş yapabilir. Resim’de görülmüş ... Devamını Oku »

Java Yeni Sürüm Sorunu Çözüldü

Değerli Kullanıcılarımız ;  – Bildiğimiz gibi Java 15 Ocak 2014 tarihinde güncelleme paketi çıkartmıştır, Bu güncelleme Sonucu En son Sürüm (Java 7.51) sürümüdür. Bilgisayarlarınızda çıkan java güncelleme uyarısında veya yeni java kurulumu yaptığınızda yeni sürüm kurulmakta olup ve Yeni sürüm’de denetim masasından bazı ayarlamalar yapılmadığı sürece Java yazılımlı çalışan hiç bir (Eschat,Flaxchat,EsOkey) gibi yazılmlar çalışmamaktadır. Ancak Denetim Masasın’da Java Security ... Devamını Oku »

Türkiyenin En Kaliteli Hosting Firmasi

Şekershell İnternet Bilişim Hizmetleri firması 2006 yılından itibaren hosting, alan adı kaydı ve web tasarım hizmeti sunmaya başlamıştır. Bizler bu işi severek yapmayı, kaliteli bir hizmet sunabilmeyi hedef olarak seçtik, 2006 yılında kurulan firmamız Türkiye üzerinde en çok ismi duyulan ve en çok tercih edilen hosting firmaları’ın arasında yer almaktadır. Bizler 2006 yılın’da başlangıç olarak irc hosting sektörü üzerinde belirli ... Devamını Oku »

Turkiye`nin en detayli web hosting rehberi